اینجا کجاست؟

اینجا آموزشگاه نیست، اینجا یه مدرسه اشتغاله که  در کمترین مدت همه مهارت‌های مورد نیاز برای ورود به بازار کار رو به صورت عملی بهتون یاد میده.

 

مدرسه اشتغال چیه؟

مدرسه اشتغال جاییه که اونجا آدم های موفق تو کارشون دور هم جمع میشن و به بقیه مهارت ها و فوت و فن کار رو یاد میدن، تازه اونم با توجه به نیاز بازار کار.

مدرک هم میدن؟

مدرک گرفتن دیگه فایده‌ای نداره، برای استخدام شدن باید کار بلد باشی. باید همه مطالب رو با کیفیت یادبگیری و از مطالب فهم عمیقی داشته باشی. ما اینجا همه مهارت های شغلی رو بهتون میگیم و شما رو آماده میکنیم برای استخدام، تا راحت بری سرکار.

من که سابقه کار ندارم!

تو بازار کار امروز خیلی در مورد سابقه کار میپرسن، ولی در واقع این سابقه کار یعنی تجربه و مهارت، در نهایت این مهارت شما هست که نشون میده سابقه کار دارین یا نه.

فقط برای اونایی که تازه میرن دنبال کاره ؟

البته اینو هم بگم مدرسه اشتغال ما فقط برای اونایی نیست که فارغ التحصیل شدن و میخوان برن سرکار، حتی کسایی که میخوان تو شغل خودشون رشد کنن و یا شغلشون رو عوض کنن هم میتونن این مهارت ها رو یاد بگیرن.

چطوری کار میکنین؟

استعداد، انگیزه و تلاش هر آدمی رو توی هر کسب و کاری موفق میکنه این شرط اول ورود به مدرسه هست. اینجا ما با هم شریک میشیم، با هم تلاش میکنیم با هم موفق میشیم و با هم درآمد کسب میکنیم. کلاس های علمی و عملی، پیگیری دائمی مشاوران، استفاده از تجربیات اساتید و هم دوره ای ها باعث میشه خوب پیشرفت کنی.

حالا بعد از آموزش چی میشه؟

این شد حرف حساب، بعد از آموزش باید بری سرکار, در نتیجه اگر موفق بشی یعنی شراکت ما سودآور بوده و اگه نتونی از مهارت‌هات استفاده کنی یعنی همه ما زیان کردیم.

الان که پول ندارم!

اصل هزینه مدرسه رو بعد از اینکه استخدام شدی پرداخت میکنی. اینجوری تا یک سال بخشی از حقوقت رو برای آموزشی میدی، که قبلا برای کار بهت داده بودیم.

ضمانت این آموزش چیه؟

در اصل هر دو طرف داریم ضمانت میدیم میدونی چطور؟ ضمانت ما اینه که آموزش هامون اگه مفید باشه باعث میشه بتونی استخدام بشی و ضمانت تو هم اینه تلاش کنی برای افزایش مهارت ها اینطوری ریسک زیادی هم نمیکنی.

من باید چیکار کنم ؟

برای شروع کار بعد از اینکه ثبت نام کردی ما یه آزمون و مصاحبه داریم که ببینیم چقدر توی زمینه ای که میخوای وارد بشی استعداد داری و در واقع چقدر برای کاری که میخوای انجام بدی آماده ای، پس قدم اول اینکه ثبت نام کنی !    همین!

قوانین مدرسه چیه؟

مهم ترین قانون اینکه اینجا باید جدی، منظم و پیگیر باشی و هر چی سر کلاس تدریس میشه رو همون جا تمرین کنی تا کامل برات جا بیفته.

آخرش چی میشه ؟

آخرش هم راحته فقط باید برای استخدام آماده بشی، در واقع با انجام پروژه های بزرگ تر و واقعی تر باید دنیای کار رو لمس کنی تا بتونی با قدرت وارد بازار کار بشی.

من که نه رزومه دارم نه میدونم باید چیکار کنم!

اینجا کمکت میکنیم یه رزومه خیلی خوب درست کنی برا خودت، همچنین مشاور ها مون هم چکیده تجربیاتشون رو بهت میگن که خیلی برای کار به دردت میخوره
بهت کمک میکنیم یه کار خیلی خوب پیدا کنی و همه با هم موفق بشیم.

مراحل ورود به مدرسه اشتغال چیه

 

  اول باید فرم درخواست رو تکمیل کنی

 

  بعد ما یه بررسی اولیه میکنیم

 

  اگه دیدیم میتونی خودتو برا دوره تست کنی بهت خبر میدیم برا آزمون اولیه

 

  نتایج آزمون رو بررسی میکنیم و بهت اطلاع میدیم

 

  بعد یه مصاحبه حضوری داریم

 

  و در نهایت ثبت نام میشی … به همین سادگی !